| Alexut22 a întrebat:

Am nevoie de o invitatie pe filelis(t). Credeti ca ma puteti ajuta? Sunt un bun seeder, va dau invitatie pe thefile la schimb + funda. Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| TheAtheist a răspuns:

Da-mi o adresa de mail.

| Alexut22 explică (pentru TheAtheist):

Am rezolvat toata problema cu ajutorul paginii lor de facebook, se pare ca ei dau invitatii gratuite acolo. Mersi oricum si daca vrei invitatie pe thefile.ro spune-mi si iti dau cu placere happy

| TheAtheist a răspuns (pentru Alexut22):

Salutare, da-mi si mie invitatia aia pe thefile.ro.
mail:

theatheist@hackermail.com
Mersi!

| Alexut22 explică (pentru TheAtheist):

Ti-am trimis da activeaz-o repede sa nu expire

| TheAtheist a răspuns (pentru Alexut22):

Gata. Multumesc frumos!

Întrebări recente