| MaryusCobra a întrebat:

Am o problema cu tastatura. De fiecare data cand deschid PC-ul si apas tasta "esc" sau "a" sau oricare, imi intra in scurtaturi. Adica apas pe "esc" si-mi intra in Start. Apas pe "a" imi selecteaza tot ce scriu (select all), daca apas pe "f" in browser imi da "find", etc. Problema asta tine putin timp si isi revine dar uneori tine cam mult si nu mai pot sa fac nimic la PC. Si mai am o problema: daca dau click pe oricare link in browser mi se deschide in alt tab. Pe orice link daca dau mi-l deschide in alt tab, daca apas pe acelasi link de mai multe ori mi-l deschide in tab-uri diferite (se intampla in acelasi timp cu problema cu tastatura). Astept raspunsuri, nu stiu ce sa fac. Nu mi s-a mai intamplat niciodata.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| pLeX a răspuns:

Posibil sa ai ctrl sau alt blocat...

Întrebări recente