| Ioan_Adrian_1988 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest blog?
www.technologyunboxing.wordpress.com

Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pare o idee buna si cu siguranta va putea ajunge un blog popular daca te vei tine de treaba. Cu cat ai mai multe articole, respectiv unboxing-uri, review-uri cu atat vei atrage mai multi internauti, pentru ca ai o acoperire mai mare in materie de produse.
Incearca sa iti organizezi articolele pe categorii: portabile, smartphone-uri, tablete, etc. Poate pe parcursul timpului o sa cuprinzi si alte dispozitive, nu numai cele portabile si audio. Scrii review-uri despre monitoare, periferice, routere, etc. Nu uita sa-i faci publicitate.
Si ca tot veni vorba de blog, daca vrei poti intra pe profilul meu si o sa-l gasesti si tu pe al meu. Nu vreau neaparat o parere pentru ca nu vreau sa fie una fortata numai de dragul de a fi politicos.

| olisacre a răspuns:

E ok, bravo.