| SpecterEV a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un program pentru PC care defragmenteaza complet si sigur, curata registrul, consolideaza spatiul liber, elimina fisierele daunatoare sau nefolositoare, complet? Vreau un program foarte bun(profesional) nu conteaza daca e cu plata, doar sa fie foarte folositor pentru tot ce am spus mai sus.DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TuneUp Utilities poate face toate astea:
http://www.tune-up.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti mai recomand si Malwarebytes si SuperAntiSpyware pentru curatare! Isi fac treaba foarte bine!