| Crazy94 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu un windows xp care sa il pun pe stick si sa il instalez tot de pe stick?
Astept raspuns cit mai repede.
Am pus intrebarea la aceasta categorie deoarece este cea mai vizionata categorie.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| trance04 a răspuns:

Nu merge, nu poti face stik bootabil

| defapteunuexist a răspuns:

Cel mai usor mod de a face un stick bootabil este sa folosesti win to flash.

| Claunicks a răspuns:

Doar Linux poti pune pe stick. Adica poti sa-l faci si bootabil, dar poti si instala pe el. Puppy Linux ar fi una din variante.

| jhonyboxing a răspuns:

Buna! Prima data ar trebui sa urmaresti cuacest tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=04RSOYeTopo mai jos ai si linkul de descarcare