| anonim_4396 a întrebat:

Salut puteti sa ma ajutati cu ceva nu stiti un sait in care sa postez poze si lumea sa voteze care poza e mai frumoasa
Uitati de exemplu vreau sa imi fac o coafura si nu sunt hotarita care e mai frumoasa si sa pun acele doua poze pe sait si lumea sa voteze care e mai frumoasa
Va rog mult mult
P.S. fundita

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| adriana909123 a răspuns:

Nu exisista momentan, dar poti sa ceri parerea unei prietene

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Extraordinar...pe "sait"? Cand s-or inventa sait-uri, pe tine te punem prima!