| ioan05 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie va rog de unde pot downloada toate episoadele din Naruto (normal) subtitrate.Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur ca ai putea descarca toate episoadele din naruto, ti-ar trebui un hard de 1 TB cel putin, tinand cont ca Naruto are 220 de episoade iar Naruto Shippuden este on-going si a ajuns la episodul 472....mai degraba il vezi online pe animekage sau http://deseneanime.ro/lista_anime/naruto-shippuden/

| EglefinulZambaret420 a răspuns:

Nu stiu neaparat daca le poti downloada...dar uita-te pe ANIMEKAGE....sau intreaba-l pe ZappTV