| adiciujr a întrebat:

Salut, știe cineva vreo pagină gen TPU dar la austrieci?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Vrei sa inveti germana? aia nu prea au site de intrebari fiindca stiu deja toate raspunsurile.nici macar trivia nu au, fiindca stiind toate raspunsurile si-au pierdut simtul umorului

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Oricum nu prea e nicio legatura intre trivia si umor.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te contrazicthinking sunt complementare una cu alta