| R3DAOT a întrebat:

Am nevoie de un site unde sa pot sa uploadez fisiere si sa primesc ceva banuti in schimbul fiecarui download, dar nu vreau sa iti ceara la download sa faci tot felul de chestionare/surveys... vreau sa poti downloada direct fara sa faci nimic... cel mai bun site are funda.

P.S : stiu de adf.ly, dar nu la site de acest gen ma refer, vreau site propriu-zis pe care sa urc fisierul si care sa dea banuti pentru fiecare download.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-as da bani... sa descarci? ai face download la greu la orice... tu crezi ca astia sunt infantili? cati. ani ai peste 10?

| R3DAOT explică:

Nimeni nimic?