| Loredana_Ruse_1995 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce inseamna atunci cand visezi o persoana foarte speriata si care parea chinuita ridicandu-se la cer si apoi cazand in continuu pana cand cade de tot si se transforma intr-un porumbel alb care incepe sa zboare spre cer

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| IonelaMacovei a răspuns:

Porumbelul alb in vise reprezinta loialitate, simplitate, blandete, prietenie. Ar putea insemna si un mesaj si o binecuvantare de la Sfantul Duh.

Daca vedeti un porumbel alb in vis este un semn al unei casnicii fericite si al unor afaceri prospere.
Dacă visezi sosirea unui porumbel, semn bun este, veşti importante şi în general bune îţi vor veni. Se zice că porumbelul este simbolul femeilor cinstite şi cu suflet bun. De vei visa porumbiţă care se odihneşte, fericirea şi binele vor sălăşlui în casa ta. Porumbel în zbor de vei vedea, în vis, o pierdere de bani vei avea. Tradiţia persană spune că de vei vedea porumbei în vis, prieteni buni vei avea. Porumbel, porumbei morţi - un prieten e într-o stare gravă şi s-ar putea să moară. Porumbei de vei mânca, în vis, supărare înseamnă.

| WickeDssick a răspuns:

Visurile sunt legate de subconstient, daca sunteti un "believer" astfel de vise pot aparea neconditionat, de fapt nu inseamna nimic