| kenzorel a întrebat:

In general eu nu prea folosesc Y! M. Acum, am ceva de discutat cu unele persoane si nu o pot face din cauza unei erori stupide.
Am cautat rezolvarea ei pe google, am incercat mai multe variante dar nimic. Am schimbat messengerul, crezand ca asta e problema dar m-am inselat.

Din cate inteleg eu acolo e o problema de la Internet Explorer dar nu stiu care ar putea fii rezolvarea ei.

Aveti aici si o poza sa va faceti o idee despre problema.
[URL=http://imageshack.us/......IMG][/URL]

Astept ajutor. Dau funda la orice raspuns care m-ar putea ajuta.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| lumis a răspuns:

Stupid dog...

| kenzorel explică:

Sorry, asta e linkul. Am uitat ca nu merge direct link :D

http://imageshack.us/photo/my-images/6/helpui.jpg/