| watervichea a întrebat:

Salut, va rog mult sa-mi plasati cine stie vreun link de unde sa ma invat sa ma folosesc de HTML si CSS, sunt novice in site-uri si vreau sa ma invat si eu! mersi.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Eu am invatat HTML de aici: http://www.ecursuri.ro/cursuri/html-pe-intelesul-tuturor.php

Dar poti invata si depe WwW.Marplo.Net

PS: Pentru site-uri (faine) nu trebuie doar HTML si CSS. Trebuie si PHP si MYSQL.

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Http://www.w3schools.com/

De aici am invatat eu. Este foarte bun situl, are exemple bune si explica acceptabil. Multa bafta!

| watervichea explică:

Dar ceva in romana vreau, nu in engleza...

Întrebări recente