| Robi673547 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu sa-mi spune-ti niste filme foarte de groaza cu fantome/spirite ceva de genul "Fenomene stranii" cum se dadeau pe Discovery.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

The grudge
the ring
mama
insidious
sinister
amityville
a haunting in connecticut

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Paranormal activity

| Robi673547 explică (pentru HaKa93):

Merci, mai astept filme laughing

| Robi673547 explică (pentru HaKa93):

Paranormal activity este cel mai bun dintre toate?

| HaKa93 a răspuns (pentru Robi673547):

Daca vrei gen fenomene stranii, cam da asta e. cred ca sunt vreo 4 in momentul asta

| HaKa93 a răspuns (pentru Robi673547):

The grudge
the ring
mama
insidious
sinister
amityville
a haunting in connecticut