| laurentziu12_6356 a întrebat:

Spuneti-mi site-uri modificat pozele plizzzzzzz!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Este un program pe nume PhotoScapeSetup_V3.1, iti dau si site'ul de unde sa-l dowloandezi http://fisierulmeu.ro/24YV2PW8CEL0/PhotoScapeSetup-V3-1-2-exe.html, sper ca te vei descurca cu el, poti face mai multe cu ele, sa editezi/modifici etc. funda?:D

| Ỷηηєs a răspuns:

Pai uite cateva site-uri foarte tari si pe care le folosesc mereu:

www.taaz.com
www.befunky.com
www.pizap.com
www.photoscape.com

| kevincosty a răspuns:

Daca folosesti Firefox iti recomand add-onnul Aviary.E destul de bun. Poti face screnshoturi edita si modifica marimea.

| Mirruna a răspuns:

Taaz .