| MaryusCobra a întrebat:

Stiti si voi ca la un forum gratuit apare ca este forum gratuit! Cum fac sa nu mai apara forum gratuit? Astept raspunsuri! Cel mai bun primeste FUNDA + VOT!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Pai apare pentru ca site-ul tau este cumva prins de siteul lor.Ei sunt fondatori si au o marca inregistrata pe care o pun si siteurilor create de altii cu ajutorul domeniului forumgratuit. Daca chiar vrei sa dispara trebuie sa platesti pentru 1600 credite cu care poti cumpara o adresa a forumului stabilita de tine, valabila 1 an.Pentru mai multe detalii intra la PA>General>Adresa internet a forumului>Nume de domeniu personalizat.

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Funda?pls

| Eღilia62 a răspuns:

Pai asa ar veni.Mai bine contactezi unul din administratorii forumului de suport http://help.forumgratuit.ro

| MaryusCobra explică:

De ce ti-as da acum funda? Nu am inteles! Pana la urma ca sa pot schimba titlul (sa scot de la el forum gratuit) trebuie sa platesc ceva?

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Ca sa scoti de la titlu forum gratuit intri in panoul de administrare dupa la general dai la configurare acolo unde scrie forum.Si schimbi titlu forumului.

| Bfun a răspuns:

Creaza-ti propriul forum in doar cateva secunde. Ai la dispozitie ultima versiune phpBB 3.2.7 ce include un numar semnificativ de extensii si stiluri grafice. Inregistreaza-te acum pe https://www.freebb.ro