| rebeca123456789101112 a întrebat:

Stiti un siteu care sa descarc muzica tot cu videoclip?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De pe youtube intra aici ->>> DOWNLOAD de pe Youtube in format 3gp, mp4, FLV, AVI(div x) chiar si pentru telefon
http://www.downloadconvertvideo.com/ bifeaza 3gp sau mp4 sau AVI (DIV-X)(in functie de ce format doresti ) apoi introdu URL-ul de la clipul de pe youtube si apoi clik pe ''convert''. Dupa ce se face conversia porneste downloadul automat pentru al descarca in pc in 15 sec! (conversia dureaza intre 5-30 min)
Sau foloseste http://www.clipconverter.cc/ Bafta!

| rebeca123456789101112 explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru rebeca123456789101112):

Cu placere ! bye,bye wave