| ღNameღ a întrebat:

Vreau sa stiu un site de exemplu: "sa torturam animalele" pentru ca acolo sunt oamenii care tortureaza bietele creaturi, si vreau sa ii injur.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| silviu5621 a răspuns:

Raspuns @ topicul precedent

Da, musca din senin. Merg seara spre facultate si sar cainii din senin la mine. E vina mea? ce le-am facut? Nimic.
Si daca tot va place sa aruncati cu ****** in mine, macar vorbiti corect gramatical!

@aname. Nu zic ca oamenii nu sunt vinovati, dar ce e mai important? viata unui caine sau a unui om? Sa stii ca nu renunt eu la viata mea pentru niste caini! Si multumesc ca ai putut vorbi totusi civilizat

@Bya. Trecand peste faptul ca textul tau e plin de greseli gramaticale, te provoc sa mergi seara prin Iasi... Sa imi spui apoi cat de dragalasi sunt cateii aia pe care ii iubesti...
Cat despre ideea ta cu "cu plancarde care sa scrie "Salvati cateii"sau ceva de genul si acolo sa se stranga mai multi oamenii si sa aparetii la stiri " asa si? Ce rezolvi daca te plangi? pune mana si fa ceva! curata strazile de caini si apoi mai vorbim.

@NoName. Fetita, am aproape dublul varstei tale asa ca nu iti permit sa vorbesti asa!
Afla insa ca si mie imi plac animalele, foarte mult. Acasa la tara am si catel, si pisici...Dar, cainii strazii nu sunt asa. Ei isi apara teritoriul, teritoriul respectiv fiind trotuarul, blocul, sau mai stiu eu ce. Si cand intri in zona respectiva ei te ataca. Din senin...

Va provoc pe toate 3 sa va uitati in ochii unor persoane sfasiate de caini, si sa afirmati ca dragutele patrupede au o inima buna.
Bonus: poze cu oameni sfasiati

http://www.visurat.ro/2011/03/18/n-ai-cu-cine-niste-romani/

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Iti zic eu unul dar please semneaza petitia : Www.ptroa.co.il/petition/index.php

| soraluisatan a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti un astfel de site:p

| NoName1234 a răspuns:

Silviu5621 ceai mah? Ai innebunit? Cum adica nu imi permiti sa vorbesc asa laughing Doamne cemi pasa mie ca ai tu dublu varstei mele? Vorbesc cand am eu chef cum am eu chef! Ia vezi cum vrobesti tu cu mine cica nu imi permiti sa vorbesc asa laughing Esti retardat frate, si nu nu musca din senin si viata unui om si al unui caine valoreaza la fel pentru ca noi suntem fiinte si ei sunt fiinte!