| Alyn1998 a întrebat:

VREAU UN SITE DE LICITATII online gratis
macar sa iti faci cont dar sa nu ia bani pe luna sau pentru inregistrare
si cea mai mare mentiune sa fie roman ca nu vreau sa vand la chinezi(de ex.) vreau la romanii mei laughing
funda+vot da raspundeti serios big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Www.okazii.ro

sper ca te-am ajutat
bye! funda?

| PiataROcom a răspuns:

Www.piataro.com - Vanzari si licitatii online.

| pumba1 a răspuns:

Www.adines.ro ai putea incerca.Nu percep taxe decat pentru promovari online. Are un sistem de licitatii diferit fata de alte site-uri :-?

| Alexandrescu_Vlad_1974 a răspuns:

Www.ofertazilei.ro
Nu exista niciun fel de taxe pe www.ofertazilei.ro. Profita si pune obiectul/serviciul tau la vanzare chiar acum. Succes!
Adauga anuntul tau chiar acum. Cost ZERO. Intotdeauna si pentru totdeauna.
Poti lista obiectul in 2 categorii separate.