| RealLife a întrebat:

1.Am vazut filmul The Last Exorcism si vreau sa va intreb, e chiar adevarat ce s-a intamplat acolo? pentru ca pare ca si un documentar adevarat.
2. Spuneti-mi niste filme cu demoni, 666 si chestii din astea.
P. S. Am vazut toate filmele Exorcism, dati-mi altele.

Răspuns Câştigător
| JustAsking a răspuns:

The last exocism e un documentar adevaratlaughing ca paranormal activity si the 4-th cand de acea la final prezinta producatori si toata echipa de filmare...sa fim seriosi nu sunt decat niste filme cu scenariu si chiestii din astea
filme cu draci(care mi s-u parut mai bune):paranormal entity, constantine, the exorcism of emily rose, the unborn, legion, poate si seria mirros, rose red etc.

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

1. da in cel mai rau caz
2. uite aici http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-demoni/
3.tot aici uita-te http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-demoni/

| Echo a răspuns:

Eu am auzitg ca tipul care '' moare '' în paranormal activity 1 apare si in paranormal activity 2 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://raspuns.co.cc/