| xsideandrea1 a întrebat:

1.Cu cine credeti ca va ramane elena din the vampire diaries?
Vreau pareri.

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu am citit cartile iar in ultima e cam indecisa.Din cate am inteles eu tine si la Stefan si la Damon chiar putin la Matt... oricum in film nu e ca in cartewinkingeu una vreau sa ramana cu damon insa nu cred ca o sa il aleaga pe el

6 răspunsuri:
| RedLove a răspuns:

Cu amandoi cum o facut katherine sau cu nikiunu, adica trezitiva fratilor, filmul nu-i facut dupa carti, adica in serial ii vb de toti 3 thinking, nu? O zis in serial ca, cat timp Elena va fi legata numa cu un Salvatore la brat va fi blestematawinking

| LaadyH a răspuns:

Cu Stefan.

| VanessaM a răspuns:

Sigur ramane cu stefan...sad

| Daysukki a răspuns:

E mai mult decat parere la mine.eu am citit cartile (doar 4) si elena ramane cu Stefan! si sincer asta zic si eu,ca Damon se dadea la Bonie, dar si Mat era gelos.nu stiu sincer dar eu asta cred si eu il prefer pe Stefan,mai bine Stefat decat Damon. bine ca si Damon este tare, adica pers mie imi plac toti mai ales Bonie, Meredith si Mat.

| deliamy a răspuns:

Cu stefan...se subintelege din film ca cu el...cu toate ca ar arata mai dragut cu damon straight face

| laurica1997 a răspuns:

Nu stiu dar mi-as dori sa ramana cu damon