| Gumã a întrebat:

A castigat Emma, ieeeei ( la next top model by Catalin botezatu)
Voi credeti ca merita?

4 răspunsuri:
| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Normal ce merita da totusi are un avantaj fata de madalina ca ii mai mica ca tot timpul ii dadea un avantaj accesoriu inplus de celelalte deci cat de cat...

| Fluturashhh a răspuns:

Da...pentru ca e mica si prinde repede, o sa ajunga un model foarte bun...love struck

| Roxanne_7564 a răspuns:

Buna! Da, eu cred ca Emma merita sa castige. Din moment ce Madalina are 25 ani, mai are doar 5 ani de cariera, dar Emma mai are 14 ani de cariera si intr.un fel acesta este avantajul ei fata de celelalte fete :d. In plus ultimul shooting i-a iesit foarte bine Emmei. EMMA Chiar Meriita Sa Fie NEXT TOP MODEL [ AL ROMANIEI]!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa meritaalove struck