| ioana3432B a întrebat:

A citit cineva Shadowhunters, cărțile? Eu am văzut doar filmul cu Lily Collins și sunt foarte, foarte, foarte curioasă. Jace și Claire sunt frați?

Răspuns Câştigător
| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Buna, eu am vazut si filmul si primele 2 sezoane. Parerea mea este ca serialul este mult mai interesant, mai dezvoltat, ca sa zic asa. Si ca sa iti raspund la intrebare, Clary si Jace nu sunt frati. Jace a fost furat de la parintii lui de Valentine. Oricum eu iti recomand serialul, pe 20 martie incepe si sezonul 3

2 răspunsuri:
| 13212003 a răspuns:

Buna. Si eu mi-as dori sa vad acest serial sau macar sa citesc cartile ....insa din cate m-am doucumentat, Claire este adoptata, Alec e homosexual iar iar Jace moare.

| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns (pentru 13212003):

Buna, scuze ca te contrazic, dar Jace e cel,, adoptat'' de fapt a fost luat de la parintii lui de Valentine.
Valentine doar se foloseste de aceasta minciuna pentru a-si atinge scopurile.