| blaaaaa a întrebat:

A facut cineva rost de filmul Naşa/ The Godmother? Vreau sa il vad si eu, dar nu la cinema. Cine il are sau stie de unde il pot lua sa-mi zica si mie. daca este nevoie las si un id. numai spuneti-mi, va rooog!

3 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Nu cred ca a aparut inca pe net, poate decat varianta cam, care e de proasta calitate, adica e filmata cu o camera in sala de cinema, de obicei apare pe net o varianta buna la 2-3 saptamani dupa premiera filmului, iar nasa a avut premiera saptamana asta, asa ca mai ai de asteptat.

| Zhōngguó a răspuns:

Inca nu a aparut mai e happy...

| OanaScortea a răspuns:

Eu am cautat filmul incainte de a merge la cinema, dar si in mmomentul de fata il caut si nu dau de el