| anonim_4396 a întrebat:

A fost acum ceva timp pe HBO un film despre un tip cu dezabilitati care dorea sa-l intaleasca pe presedinte pentru ca persoana de care era indragostit i-a zis ca il va ierta in momentul in care ii spune nu mai tin minte ce presedinteului. Are cineva idee cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Trebuia să-i spună președintelui Statelor Unite: „Numele meu este Khan şi nu sunt un terorist!"
Filmul se numește „My Name Is Khan" - Numele meu este Khan (2010) cu Shah Rukh Khan.
http://www.imdb.com/title/tt1188996/
Numai bine!