| Liviu_Smiley_1995 a întrebat:

A fost difuzat pe pro tv anul trecut un film cu 5 magicieni, un cerc ascuns, ultimii fii ai nu mai stiu ce...iar la o anumită vârstă puterea lor devenea viață lor. Știe cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Stiu la ce film te referi, dar sincer nici eu nu stiu cum se cheama. Insa stai linistit, deoarece sigur PRO TV-ul o sa il mai difuzeze de 8 ori.

| Liviu_Smiley_1995 explică (pentru Titanos):

Daaa stiu...dar as vrea sa il vad acum. Sau ceva asemănător. Vreo idee?:d