| anonim_4396 a întrebat:

A fost premira harry potter si talismanele mortii partea 2 pe 8 iulie si nu am inteles! unde este filmul? ce a fost acolo? o petrecere sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost premiera la Londra. O puteai urmari LIVE pe YouTube(sky.com). Acum mai poti vedea niste secvente. A fost nebunie!
Premiera in Romania e pe 15 iulie. Dar poti urmari filmul in regim de avanpremiera incepand cu 13 iulie, ora 23:59(14 iulie, ora 00:05, dupa alte surse).

http://www.cinemagia.ro/stiri/imagini-de-la-premiera-harry-potter-18530/

1 răspuns:
| amyyk a răspuns:

Adicutza12 desi sunt noua pe TPU stiu multe despre HP si ai vazut live premiera filmului nu a fost filmul au fost actorii si regizorii si toti care au contribuit la creerea filmului daca mai ai intrabari imi poti trimite un mesaj.