| GeOrGiAnA_8498 a întrebat:

A fost un film animat Neinfricata Mulan pe prima tv sambata trecuta, dar eu nu l-am putut vedea. Stiti vreun site unde il pot vedea cu subtitrare? Help plz l-am vazut cand eram mai mica pe caseta video dar cu subtitrare in limba italiana si mi-a placut foarte mult. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Il poti vedea aici
http://filmul.net/2879_film-online_Mulan-1998.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga GEORGIANA, sa stii ca nu sa-r putea sa mai revezi filmul NEINFRICATA MULAN pe canalurile de acum dar, eu stiam filmul acesta pentru ca am gasit pe internet filmul cu subtitrare in romana. CAUTA SI TU sa-r putea sa-l gasesti