| iInfinityDarkness a întrebat:

A fost un film mai demult,acum doua revelioane sau 3, s-a difuzat in noapte revelionului dar nu mai stiu cand si era vorba despre niste extraterestrii de au venit si prindeau toti oamenii si ii ucideau cu niste masinarii mai cu tentacule, era vorba si despre o fetita.Da funda daca imi spuenti cum se numea.

Răspuns Câştigător
| CaptainPanda a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca e Razboiul Lumilor

3 răspunsuri:
| Erzaa a răspuns:

Razboiul lumilor :d A fost difuzat si pe pro tv acum cateva zile.

| CaptainPanda a răspuns (pentru Erzaa):

Stiu doar ca e acelasi lucru cu ce e zis ea si cred c asta e big grin

| iInfinityDarkness explică (pentru CaptainPanda):

Asta e, multumesc.