| RebekahMikaelson a întrebat:

A fost un film pe protv saptamana trecuta sau acum 2 saptamani despre o fetita care sufera un accident de masina si ramane paralizata sau ceva de genul, iar tatal ei vrea sa largeasca usa de la intrare ca sa aiba loc scaunul cu rotile. Nu am vazut decat putin din el. Stiti cumva despre ce film e vorba?

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Am vazut filmul.Este foarte bun. Se numeste Povestea lui Brooke Ellison(The Brooke Ellison Story) din anul 2004. Funda?