| costel121 a întrebat:

A gasit cineva subtitrare pentru the interview?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Am eu. Dar nu se potriveşte neapărat. Depinde ce versiune de film ai tu.

| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.nfilme.com/the-interview-2014-online-subtitrat/ - aici poti sa il vezi subtitrat sau daca vrei numai subtitrarea http://www.opensubtitles.org/ro/subtitles/5977343/the-interview-ro o descarci de aici. Bafta!

| costel121 explică (pentru Sn4k3):

Subtitrarea e tradusa cu google translater... nu se intelege nimic

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Nu exista, pana in acest moment, nicio subtitrare in romana, la filmul asta. nu inteleg de ce se baga astia in seama si lasa niste link-uri aiurea