| andrutza_8180 a întrebat:

A-ti vazut filmul titanic? cu ce v-a impresionat?

eu sunt inddragostita de acest film dar mai ales de poveste.
numai cand aud melodia imi vine sa plang...

8 răspunsuri:
| Veronici a răspuns:

E absolut superb.atat actorii cat si personajele. Incearca melodia "Rose`s theme" eu plang la ea crying( Titanic e minunat pe cand Titanic 2 e jalnic... absolut ingrozitor dupa parerea mea laughing

| Raluu01 a răspuns:

Eu mereu am plans cand moare Jake broken heart

| MaraSM a răspuns:

Da, filmul Titanic este foarte superblove struck Cel mai bun din toate cate au existat.:*
Bine ca acum au scos Titanic 2 si ink unu ca katherine-zeta jone, dar nu merita sa le vezi adica nu sunt asa de frumoase ca primul in care au jucat Leonardo Di Caprio si Kate Winslet:X:X
Melodia este asa de frumoasa ca e preferata mea, iar Regizorul a stiut cum sa dea culoare filmului cu acest cantec. Faza la care mereu plangeam era atunci cand Jack a murit, iar Kate nu vroia sa-l lase sa se duca pe fundul Atlanticului.:X A primit ceva Oscaruri acest film si mi se pare ca si melodia, iar in cateva cuvinte Titanicul este un film perfect, emotionant si superb!:X:X
L-am vazut de 15 ori desi am 14 ani ca mereu il dadeau de Craciun la TV si l-am vazut si la pc.:*:*

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Eugem35 adica gemule. Esti analfabet si nu ai ce face decat sa intri aici si sa spui asta? Titanic e un film de ****? Da tu ce esti ma **** du-te dracu de aici de ce ai mai raspuns daca nu iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mia placutz finalul filmului iubesc acest film, ma uitam la el si cand aveam 10 ani! Îmi place povestea, îmi plac toate partile din film.

| eugem35 a răspuns:

Da esti foarte emotiva sensibila, esti cu n copil ce posteaza astfel de intrebari filul este vechi si sa dea un pic de culoare tragediei pe care a avut-o nava titanic ai facu acest film, sa vezi prima varianta de fil titanic nu ast cu de capra si slige bidon.
un **** de film

Răspuns utilizator avertizat