| marya a întrebat:

A vazut cineva filmul "Casa de ceara"? Imi puteti spune daca te sperii rau rau:d.MultumescFUNDITa.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai este horror! cum stai cu inima? Ei nu e chiar asa! merita vazut!

| Ciprian a răspuns:

Da. Eu l-am vazut. Insa pe mine nu m-a speriat...prea tare.
Vizionare placuta!

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Te sperii dar nu e chiar extraordinar de inspaimantator.

| Blackwoman27 a răspuns:

Inspamimantator nu altceva eu u l-am ptut vedea pe tot acum 2 ani eram prea speriat, L. O. L. :-s

| Dyzzy_4773 a răspuns:

Depinde daca te uiti de obicei la filme de groaza o sa ti se para ok daca nu da te sperii rau

| Milliii a răspuns:

Mie nu mi-a placut. afost foarte slab. iti recomand Frozen, Devil, Final Destination ( toate 4 ), Masacrul din Texas, Saw... si mai pot continua. happy succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu te speriui rau

| Beatriceee a răspuns:

Te sperii la unele faze