| AntoniaOrman a întrebat:

A vazut cineva Wrong Turn 6? Cum vi s-a parut?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da l-am vazut..Parerea mea e ca a fost cel mai slab dintre toate, si nici 5 nu a fost prea reusit. Cel mai mult mi-a placut 2. Oricum merita vazut si daca vrei un film la fel iti recomand Hills have eyes 1, 2. Vizionare placuta!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

L-am vazut si nu a fost cine stie ce, totusi am vrut sa-l vad pana la final.
E mediocru, dar te captiveaza putin.
Daca vrei ceva asemator incearca I spit your grave 1 si 2

| Pufuletmic a răspuns:

E o porcarie de film,toate filmele astea au inceput cu o partida de sex, deci un film prost, producatorul cred ca e obsedat si scenele alea cu sange, serios?
Parerea mea e ca cine a facut filmele wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6 e un prost!

| TellMePlease a răspuns:

Eu l-am văzut dar mi se pare mai urat decât 1, 2, 3, 4, 5 Oricum merită văzut happy