| ஐNoNameஐ a întrebat:

Aceasta intrebare este din serialul Naruto.Cum o cheaba pe fata asta? Cred ca este prietena lui itachi. Daca nu, care este prietena lui? Care este numele fetei de langa Itachi. Funda!
Asta este link-ul:
http://imgur.com/zyvZl

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Este un RPG (role-playing game).
Fata respectiva este un personaj facut de un fan pornind de la Sakura (uita-te bine la poza din coltul stanga sus - e chiar un screenshot al Sakure din primele episoade cand se extazia la vederea lui Sasuke). In plus, faza cu ochii de culoare diferita and stuff atesta ca e o candidata la titlul de Mary Sue.
Pozele sunt facute in Paint sau Photoshop (personajul feminin e sigur facut in Paint). O sa gasesti multe astfel de personaje, inclusiv tutoriale despre cum sa le faci. Uite aici un exemplu:

http://www.youtube.com/watch?v=9ihRsPqxtB8&feature=email

E un exemplu de personaj facut de una dintre prietenele mele:P

2 răspunsuri:
| DebbyBR a răspuns:

Nu exista fata aceea. E un comic facut de altcineva happy.