| Aalexander a întrebat:

Acum am terminat de vazut ultimul episod din jurnalele vampirilor.
Wow!
Nu sunt sigur daca am inteles finalul. Stefan e dublura lui Silas?
Pai atunci, acum 2000 de ani ar trebuie sa fi fost 2 Stefani in viata nu? Silas si cu dublura.

6 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Da, Silas i-a spus lui Stefan ca aia e adevarata lui fata deci da, pana atunci erau in viata doua persoane care aratau ca Stefan doar ca Silas se tramsforma in cine voia.

| Aalexander explică (pentru AsdfghjkI32):

Silas a fost impietrit timp de 2000 mii de ani.
Deci acum 2000 de ani a fost doar un Stefan o data la 100 de ani nu? pana in 1860 cand s a trensformat in vampiri caci nu mai avea cum sa se inmulteasca de atunci. logic nu?

| ioanaAn a răspuns:

Cel mai aiurea sfarsit. Chiar sunt curioasa cu ce prostii o sa mai vina in noul sezon. Relatia Elena - Damon e cam periculoasa.

| Anonnnnimus a răspuns:

Si eu am vazut tot serialul si abia astept sa apara.Si pentru ce ai zis tu cred ca aici e ceva diferit...Parerea mea.

| grasuN a răspuns:

Lol.frate silas se poate transforma in cine vrea el

| Aalexander explică (pentru grasuN):

Da ba, dar adevaratul silas arata ca Stefan.