| Suki111 a întrebat:

Acum cativa ani (mai mult de 5) am văzut un film in care o femeie își cumpara o vila pe care vrea sa o renoveze, vila avea o piscina in care femeia cade neputând sa iasă, un bărbat aude țipetele si vine in ajutor. La final se îndrăgostesc. Nu e Under the Tuscan Sun. Stiu ca la final era o scena in care femeia sta la balcon si barbatul (care trebuia sa plece din țara) vine si o cere in căsătorie (nu sunt 100% sigura)

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

The tuscan sun

| aditimus a răspuns:

Daca nu este acesta : A Good Year 2006

| Brizbriz a răspuns (pentru aditimus):

A Good Year m-am gandit si eu, dar in piscina e un barbat si femeia era sus, si nu e nici un balcon din cate tin eu minte

oricum, citeste toata intrebarea, a zis clar ca NU e Tuscan sun

| Suki111 explică (pentru Brizbriz):

Nu e A good year :/