| eXcisioN a întrebat:

Acum vreo 3 ani erau doua seriale pe ProTV:

1. era unul cu vreo 6 copii care locuiau intr-un castel ( nu sunt foarte sigur ) si se intamplau o gramada de peripetii. ( in nume cred ca e inclus si: Castle)

2. Un serial cu vrajitori, si era un baiat vrajitor si o femeie care erau inamici. si se intamplau foarte multe.

Poate cineva sa-mi spuna macar unul din ele?!

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Al doilea nu e cumva ''the seeker'' adica cautatorul? nu stiu poate greseschappy

2 răspunsuri:
| r2d2 a răspuns:

Cred ca al doilea se numeste "Merlin" dar nu sunt foarte sigura.

| eXcisioN explică:

Nici unul nu e bun. era foarte de mult. si stiu serialele. dar nu sunt... erau de muuuult vreo 5 ani nu 3