| Alrawan a întrebat:

Acuma aprox un an si ceva erau pe animax niste desene cu o fantoma care era intr'o scoala [sau ceva de genu] si pe la sfarsit cand o vrut fantoma sa'i omoare pe aia o incept sa numere "100, 99, 98, 97...9,8,7,6,5,3,2,1" dar in numaratoare nu zicea cifra 4 [94, 84, 74, 64...], si la sfarsitu numaratoarei elevul [sau eleva] care era acolo in camera cu fantoma o vazut ca fantoma nu zice cifra 4 si o zis ea [el], si mai departe nu mai stiuthinking [ps: si fantoma zicea ceva cu "in 7 zile vei muri", gen The Ring (cu caseta, blah blah). da asta zicea pe la inceput, si acea fantoma arata ca aia din The Ringbig grin]
Puteti sa'mi spuneti cum se chema desenul? puppy dog eyes Thanks love struck
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Amelia94 a răspuns:

Povesti cu fantome. Sunt super desenele alea.pacat ca nu le mai dau la tv sad Episodul in sine nu stiu cum se numea dar l-am vazut acum mult timp.