| Alexandra_5730 a întrebat:

Ai vrea sa fi actor in Nini

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Daaaaaa! Ador acest serial si nu numai. in primul rand imi place de Flor si de Fede.Imi place si de Lola, in fine de mai multi. In realitatea mi-ar placea sa ma intalnesc cu Flor, este visul meu.

Si in legatura cu serialul, imi place este o poveste de dragoste care ma conduce spre un alt univers al viselor.

Daca ar fi sa fiu un actor in Nini, as fi orice numai sa fiu langa Flor si celelalte personaje.

Pa-pa!happy

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna!

As vrea sa fiu orice actor din Nini, este un serial foarte frumos, chiar imi place si nu numai pentru ca imi place sa fiu actor dar si pentru ca as vrea sa o intalnesc pe Florencia si pe ceilalti actori.

| qMisaki a răspuns:

Eu? daaaa! nici nu trebuia sa mai zici! Ma uit mereu la nini! as vrea sa fiu nini dar sa nu il placa pe ambasador ci pe altul care inca nu exista acolo... Apropo, stiaia ca la sfarsitul serialului nini si tomas se casatoresc? ~fundoaica ~ :X:X:X:X:X

| MariaSF a răspuns:

Normal

| GiiaaBăă a răspuns:

Glumesti! Evident ca daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc mult si da as vrea sa fiu in film as vrea sa fiu sora ei sau mama 2

| IrInna8006 a răspuns:

Buna!
eu personal as vrea dar nu sa fiu personajul negativ ca celina.

| zuzuliina a răspuns:

Dalove struck. cea mai faina e choebig grinbig grin[P. S.:cred ca asa se scrie]winking

| sofia2000 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu ori celina ori sofia ca asa ma cheama