| ticlau a întrebat:

Ajutati-ma sa caut un anime. Stiu destul de putin din el. Ma uitam prin 2004, 2005, 20006 in aceasta perioada. Ma uitam la animax. Tin minte doar ceva nesemnicativ cum ar fi : Erau un grup de persoane care citeodata se bateau, in timpul unelor pauze erau un fel de desene cu aceste personaje, mai tin minte un moment, personajul principal (nu sunt sigur daca e el) era tortura sau cv de genul in pestera.Astai tot, ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Bobbb a răspuns:

Incearca sa pui aceasta intrebare pe acest grup, raspuns garantat
https://www.facebook.com/groups/221656478022100/