| oj a întrebat:

Ajutati-ma va rog, cum pot sa fac cind incarc un fiilm la mine pe site spre exemplu Empire State si sa scriu pe google Empire State si sa-l gasesc direct la mine pe site

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In principiu procedurile acestea se numesc SEO (Search Engine Optimization). E o stiinta intreaga. Daca nu vrei sa faci o cariera din asta, nu merita sa te apuci.

| oj explică (pentru cristimihailov):

Ma ajuti te rog sa fac asta la mine pe site?

| cristimihailov a răspuns (pentru oj):

Nu am cunostintele necesare. Si este si destul de dificil.
Asta deoarece sunt multi care concureaza sa fie primii in rezultatele de cautare de la google, yahoo si alte motoare de cautare de tipul acesta.