| Vadimka410 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Vreau filme de genu,, horror" si,, comedy". Vreau cele mai super filme. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Cel mai tare pe care l-am vazut este: The hills run red, dar mai sunt si :
1.Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 (este sadic)
2.The unborn (este...tot misto )
3. A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday, 13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15. One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa ChucHi-1, 2, 3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 5 parti )
18. Orphan (genial!)
19.The Human Centipede (misto si intr-un fel scarbos )
Sunt cele mai tari filme pe care le-am vazut deci o sa iti placa cu siguranta
19. Wrong torn (este misto )
Scuze darnu sunt fana comedy deci nu prea stiu filme...
1.American Pie
2. Pisica Neagra Pisica Alba.

4 răspunsuri:
| 13cris a răspuns:

Sweeny Todd - e cu un barbier care se razbuna taiand capete oamenilor ce vin la barbierit. Si e aliat cu o femeie care e placinatreasa si ca sa nu arunce oamenii fac placinte cu carne, evident din carnea oamenilor taiati :d
P.S. e si musical, insa e super tare cu melodii sper tari big grin sper sa te uiti caci e foarte bun, actorul care a jucat rolul lui Sweeny Todd a fost nominalizat la oscar pentru rolul asta big grin

| zRainbowx3 a răspuns:

Eu mai mult ma uit la filme horror;]] :
Friday 13 th
Grave Encounters
The Legion
Exit Humanity
The Last Exorcism
Psalm 21
Nightscape
Iar de comedie [ stiu si eu 2-3 pe acolo =] ] :
Bad Teacher
Super High Me
Superbad
Nu stiu daca o sa iti placa sau nu filmele astea dar stiu ca pe mine m`au dat gata =]]]

| Vadimka410 explică (pentru zRainbowx3):

Thnx :*

| zRainbowx3 a răspuns (pentru Vadimka410):

Cu placere