| neBuna1 a întrebat:

. Ajutorrrr! happy Sunt foarte plictisita si vreau sa ma uit la un film.batting eyelashes, telenovela la tv sau pe net. ce recomandati?! Gen Comedie sau Trhiller tongue dauu` funda; o3

2 răspunsuri:
| axnpictures a răspuns:

Recomand El Barco -> http://www.imdb.com/title/tt1788634/
Nu este telenovela, dar are de toate: romantism, actiune, aventura, mister, fantezie, etc.
Cu siguranta iti va alunga plictiseala si iti va ocupa timpul. Doar primul episod l-am vazut "la tv", cand a ajuns la noi (in difuzare). Am devorat sezonul 1 in cateva zile.

| LyLy84 a răspuns:

Safe House (actiune, thriller) cu Denzel Washington si Rayan Reynolds.