| flawyscut1 a întrebat:

Am 14 ani... vreau sa merg la un film duminica pe la ora 22.10 saw III in cinemacity la iasi...intrebarea este.ma lasa sa intru in sala daca nu am 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Cred ca da. Cel putin pe ei ii intereseaza ca lumea sa intre in sala nu ce varsta au. Si asa nu se mai prea duce lumea la film.

Sper ca te-am ajutatbig grin

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hey si eu sunt din iasi, si nu te lasa decat insotita de un adult!

| Jadis a răspuns:

Filmul ala mi so parut de 12 anilaughing

| Psihiatra a răspuns:

Ma gandesc ca da.atata timp cat ai bani tongue

| Ramooon a răspuns:

In mod legal nu, dar suntem totusi in Romania, deci probabil o sa intri fara probleme...mai ales daca arati un pic mai mare.

| Maria46854213 a răspuns:

Te lasa sa intri in sala daca iti ia cineva care are peste 18 ani biletul

Răspuns utilizator avertizat