| marius577 a întrebat:

Am auzit ca exista si titanic 2.Imi puteti spune despre ce e vorba in el? 2 randuri, scurt.Merci,dau funda ca de obiceitongue

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a afla toate celebritatiele/personalitatile care o admira pe Beyonce intrati aici : http://beyoncegalaxy.wordpress.com/2010/12/13/list/

| catalin188 a răspuns:

In titanic 2 il gasesc ingetat pe dicapri si il il trezesc sil tin introbaza militara el scapa si o cauta pe fata aia care e morta si politia dupa el

| Violent a răspuns:

In acest film este vorba despre un vapor imens care se porneste pe apele involburate ale marii.De la inceput totul e bine. Dar in calea lor apar si unele pericole ca tsunami apoi si un aisberg.Vaporul ciocnindu-se de aisberg se sparge si incepe sa se inunde de la camera motoarelor. Oamenii sunt nevoiti sa lupte pentru a supravietui. Dar pina la urma are acelasi sfirsit ca si primul. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba tot despre ei doi, doar ca nu sunt personajele leonardo dicaprio si Kate.Sunt alte persnaje care interpreteaza rolul lor in film.acolo este vorba despre povestea lor de dragoste in care "cica"leonardo ar fi trait imreuna cu ea.Cauta si u pe tvonline si gaseste filmul Titanic 2 acolo.Eu l-am vazut pe site-ul asta.

| Dazzzie a răspuns:

Damn... trailer`ul ala la care ai dat tu funda.
e din 2008. si cica aparea in vara.
stii. suntem in 2011happy