| RoseRosee a întrebat:

Am auzit ca in Pariu cu viata, Vlad o va insela pe Anca la majoratul lui :Este adevarat? Daca da cu cine o insala si vor mai ramane oare impreuna?

Răspuns Câştigător
| Ghfdsj a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-NSmjD2s7F0

O inseala cu Doris [e drogat de Bogdan]. Si nu face dragoste cu Doris, doar se saruta.
Apoi Anca o sa-l faca gelos pe Vlad cu un baiat.
Si o sa se impace. :D
Funda?

15 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Fatah, trezirea la realitate! E doar un serial laughing Chill outwinking

| waXonwaXoff a răspuns:

o va insela cu Andra, si va fi surprins de Maria in timp ce i-o trage oral si anal Andrei, iar Maria i-a propus sa i-o traga si ei ca sa nu mai zica la nimeni si au facut un menaj a trois de toata frumusetea cu ejaculare pe fata si pe sanii lor.

| DennyD13 a răspuns:

Pai, cei care au vizitat platoul din buftea au zis ca Ioana ramane insarcinata, iar Vlad o inseala la majorat pe Anca, cred ca Vlad se inbata, si o violeaza pe Ioana! Acum nu stiu! Pa!

| anutza135 a răspuns:

Am auzit ca o va insela cu Doris aia de care e indragostit rafael (tiganul)

| RoseRosee explică:

Care andra si care maria?

| DennyD13 a răspuns (pentru RoseRosee):

Vorbeste aiurea!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru RoseRosee):

Vor fi introduse ca personaje in urmatorul episod, si inca un tip Eugen.

| RoseRosee explică:

Ioana stiu ca va ramane insarcinata cu andrei dar s-o violeze Vlad nu cred dar tu de unde sti?

| DennyD13 a răspuns (pentru RoseRosee):

Eu asa am citit pe un Fan Page!

| RoseRosee explică:

Mersi mult dar stie cineva in ce ep va fi asta?

| RoseRosee explică:

Dar o insala fiind beat?

| RoseRosee explică:

Dar cand o insala pe Anca este beat?

| BooBearForever a răspuns:

Offf... ce raspunsuri stupide mai dati si voi. Adevarul este k dupa cum se aude Vlad o inseala pe Anca dar nu se stie cu cine si Anca ca sa il faca gelos pe Vlad flirteaza cu un baiat. Si eu cred ca da, o sa ramana impreuna, asta ramane de vazut

| anutza135 a răspuns (pentru BooBearForever):

Asa eeeee Vlad o inseala pe anca cu doris si anca nu stiu...crd ca cu bogdan

| Ioana_Io_1998 a răspuns:

Si eu tot asa am inteles ca Vlad o inseala pe Ancutza cu Doris si Ioana va ramane insarcinata cu Andrei sad Dar sper Vlad sa nu o insele cu Ioana sad