| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Justin Bieber face un film! Despre ce va fi filmul, sau cum se va numi? Nu sunt eu mare fana Biberon, dar l-am vazut jucand in CSI si sunt curioasa sa vad de ce mai este in stare omul asta.
laughing

Răspuns Câştigător
| sticksulet a răspuns:

Si e format 3d
de aceea a fost in septembrie o revista bravo special cu ochelari 3d
pentru filmul lui din februarie
a, si cica face i o carte, intr-un fel biografielaughing)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Myuu a răspuns:

Ce vedeta "mare" sa faca si o carte? Ma rog cine e el? Ca sigur nu se compara cu nici un actor roman, care fac actorie de cand s-au nascut.

| basexcu a răspuns:

Face un film porno cu miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul se numeste Never say Never. e traileru pe youtube.