| BlueBloodd a întrebat:

Am auzit ca Robert Pattinson, Kristen Stewart si Taylor launter s-au reunit din nou pentru un film Twilight.Este adevarat? as vrea niste informatii concrete.Va rog!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E doar un zvon. Nu e nimic adevărat.

| J0B0MAT a răspuns:

S-a terminat seria Twilight. Daca s-a zvonit ca vor aparea in vreun film, poate in altul, dar o alta continuare la Twilight nu, pentru ca s-a ajuns la finalul din carte.

| BlueBloodd explică (pentru J0B0MAT):

Am auzit ca stephenie meyer a scris o carte Life and Death-reimaginarea Amurgului.Cand va aparea si in Romania?

| Koko21 a răspuns:

Nu stiam nici eu asta acum am aflat de al tine pai cred ca ad cred ca mai fac un film twilight