| BlackRainbow a întrebat:

Am cam inceput sa ma plictisesc si nu stiu la ce serial sa ma uit pana incepe Gossip Girl in septembrie... Imi puteti recomanda unul?happy [ps: Mai putin Pretty Little Liars, deja ma uit la el.]

Răspuns Câştigător
| Dema a răspuns:

Serialele pe care le-am vazut si mi-au placut
Dexter
Chuck
Prison break
The Vampire Diaries
true blood
Smallvile
the tudors
heroes
House
Doi barbati si jumatate
californication
spartacus
Sigur mai sunt cateva seriale, dar nu imi vin in minte acum
sper ca te-am ajutat

10 răspunsuri:
| Klawditza a răspuns:

Doctor Hose,doctor Who,Anatomia lui Gray,CIA, NCIS, Cougar Town sau ceva de genu nu am scris corect...in general pe AXN gasesti seriale bune si pe SciFi filme bunewinking
fundita?

| yogeo12 a răspuns:

Pai te poti uita la Ghost Whisperer"; "Legend of the seeker" sau "two and a half man"...le gasesti usor. sper sa-ti placa...eu le adorlove strucklove struck

| MsDutchess07 a răspuns:

The Vampire Diaries.Eu am reusit deocamdata sa vad jumatate din sezonul unu si imi place mult.Merita vizionat. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Kira_7701 a răspuns:

Teen Wolf sau The vampire diaries

| AleD a răspuns:

Jurnalele vampirilor,victorious,icarly, teen wolf, two and a half menwinking

| yogeo12 a răspuns:

Pai poti sa te uiti la Ghost Whisperer, Legend of the seeker sau Two and ahalf man. sper sa-ti placa.eu le adorlove strucklove struck.mai ales legend of the seeker.winking

| ella369 a răspuns:

The secret life of the american teenager. E dragut.

| andy123 a răspuns:

Iti recomand cu caldura Friends. Un serial clasic si foarte comic.

| danielaxyz a răspuns:

Neveste disperate

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

The Vampire Diaries tongue