| redds98 a întrebat:

Am chef sa ma uit la un film. Spune-mi top 3 cele mai tari filme pe care le-ai vazut tu! Cele mai bune filme primesc funda.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cloud Atlas
The Road
Equilibrium

| Iulian03 a răspuns:

1.Despre dragoste si alte aiureli(2006)
E un film foarte bun, dupa parerea mea, merita vazut, este foarte amuzant filmul.
2.The Amazing Spider-Man (2012)
N-am cuvinte, foarte tare filmul este vorba despre eroul Spider-Man asa cum spune si titlul
3. Legendary(2010)
John cena, daca te uiti la WWE participa in acest film, insa eu sunt un fan WWE si imi place si filmul.

Toate astea care ti le-am spus sigur le gasesti si pe internetwinking
Eu acolo le-am vazut. Funda?

| ℓαυяα a răspuns:

Drag me to hell - horror
funny money - comedie
american mary - horror

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Un film care mi-a plăcut foarte mult este True Blood ( Sânge adevărat ). Mai multe informații poți găsi aici : http://www.hbo.ro/series/true-blood
Sper ca ți-am fost de ajutor.
Pa, pa.